Астрологи назвали 4 вчинки, які ніколи не пробачають Леви

event 10:47 П’ятниця 19 Листопадаа 2021 Суспільство

Леви — досить спокійні та миролюбні люди. Вони не люблять конфліктувати та з’ясовувати стосунки. То що ж треба зробити, щоб Леви образилися і перестали з вами розмовляти? 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Вчинок 1. Розкритикувати Лева

Як вам взагалі спало на думку зробити зауваження чудовим, ідеальним і досконалим створінням? Лев важко сприйме критику, навіть якщо вона буде конструктивною. А якщо ж ви навмисне критикуєте їх, аби образити чи занизити самооцінку, то автоматично потрапите в категорію ворогів цього знаку зодіаку. 

Вчинок 2. Не віддати борг 

Леви — щедрі люди, які витрачають гроші, не замислюючись про завтрашній день. Але це не привід користуватися їхньою добротою та великодушністю. Леви прийшли до вас на допомогу та дали потрібну суму. А ви, у відповідь на нагадування про борг, обізвали їх меркантильними та жадібними істотами. Краще не гнівіть долю і поверніть кошти. Проте не дивуйтесь, якщо після цього Лев не захоче вас більше бачити.  

Вчинок 3. Зрадити 

Тут і говорити нема про що! Дивно, що Леви відпустили вас живими. Ах, ви все усвідомили і більше не будете так? Звичайно, не будете, адже Леви горді і ніколи не пробачать зраду та не приймуть вас назад. 

Вчинок 4. Забути похвалити

Це ще гірше, ніж розкритикувати. Самозакохані Леви потребують схвалення з боку оточуючих. Вони старалися, старалися, а ви навіть не погладили їх по гривці. Та ви просто заздрите їх успіхам. Не намагайтеся виправдатися і одразу вирушайте до категорії ворогів цього знаку.

Леви — найвразливіші представники зодіакального кола. Тому з ідеями про всепрощення та милосердя до Лева краще не підходити. Та й взагалі, навіщо вимолювати прощення і валятись у ногах, якщо можна просто не засмучувати цих милих підопічних Сонечка?

Читайте також: Місячне затемнення в листопаді: чого очікувати Знакам Зодіаку

Останні новини
08.12.2021, Середа
07.12.2021, Вівторок
06.12.2021, Понеділок
05.12.2021, Неділя
04.12.2021, Субота
03.12.2021, П’ятниця
02.12.2021, Четвер
01.12.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward