Володимир Остапчук заявив у поліцію на свою ексдружину: подробиці

event 10:12 Понеділок 28 Червня 2021 Шоу-бізнес

Український ведучий Володимир Остапчук вкотре не зміг зустрітися зі своїми дітьми – донькою Емілією та сином Еваном.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Вчора вранці шоумен поділився у своєму блозі в інстаграмі, що планує “спробувати побачити дітей”. Вже за декілька годин зірка опублікував фото на тлі поліцейського авто. Як пояснив ведучий, все тому, що він знову не зміг провести час з сином і донькою. 

Остапчук викликав поліцію та написав заяву на ексдружину Олену Войченко, яка не дозволяє йому бачитися з дітьми відповідно до графіку. Схоже, ані його колишньої, ані дітей вдома не було. Тому далі Остапчук планує звертатися до суду, аби захистити свої батьківські права.  

Коментар: “Олена Войченко систематично порушує встановлений графік побачень з дітьми. Набридло стукати в порожні двері. Викликав поліцію, щоб зафіксувати систематичне порушення моїх батьківських прав. У нас рівноцінні права з матір’ю”, – пояснив шоумен. 

Володимир Остапчук бореться за дітей з Оленою Войченко відтоді, як оголосив про розлучення: 

  • незадовго після весілля друга дружина шоумена Христина Горняк розповідала, що колишня чоловіка не дозволяє Емілії та Евану приходити до них додому, а шоумен навіть не зміг привітати дітей з Новим роком; 
  • сама Олена Войченко скаржилась, що Остапчук хоче забрати в неї дітей через суд. До того ж вона запевняла, що наполягає на їхньому спілкуванні з новою обраницею батька; 
  • нещодавно Володимир Остапчук зізнавався, що ексдружина не хоче встановлювати нормальний графік виховання дітей, тижнями не піднімає слухавку та не повідомляє, де перебувають його нащадки. Водночас він проти насильницького “забирання” дітей, адже це стане для них великою травмою.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: У Олександра Пономарьова нова обраниця: що відомо про стосунки співака

Автор:
Останні новини
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward