Україна та Польща об’єднуються для створення нового сезону “Голосу країни”

event 15:53 Понеділок 29 Травня 2023 Шоу-бізнес

Новий сезон “Голосу країни” зніматимуть у Польщі, а кастинг учасників продовжили до 15 червня.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це розповів ведучий шоу Юрій Горбунов, пише Glamour.

“Надзвичайно приємно констатувати факт, що «Голос країни-13» розширює свої горизонти та знімає будь-які кордони. Польща – це головний друг України, який підставив своє плече у скрутну хвилину, тож у творчості ми об’єднаємось. «Голос країни» зазвучить по всій Європі, адже Україна та Польща об’єднуються для створення нового сезону музичного проекту«, – сказав Юрій Горбунов.

Цей сезон пройде під девізом – поєднуємо українців з усього світу. Тому зрозуміло, що здебільшого у цьому конкурсі візьмуть участь українські біженці яких лише у Польщі зараз перебуває близько півтора мільйона. Можливо, що у цьому шоу візьмуть участь і поляки. Залишається відкритим питання, чи буде цей сезон спільно транслювати два канали — український та польський. Якщо це так, то на нас чекає оновлення журі та ведучих.

До Юрія Горбунова та Каті Осадчої може приєднатися польський ведучий. Окрім цього у тренерських кріслах можуть опинитися польські зірки. На даному етапі поки що відомий лише один тренер, це Юлія Саніна. А ось хто складе їй компанію, тримається в секреті.

Читайте також: Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька виходить заміж: хто став її обранцем

Також ведучий розповів, що пройти кастинг можна онлайн. Для цього потрібно заповнити анкету та прикріпити туди файл із вашим виступом або розмістити посилання на номер. А Катя Осадча дала пораду — якщо у вас є можливість записати попурі, то краще вчинити так, а не записувати одну пісню.

Останні новини
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
24.09.2023, Неділя
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward