Травесті-діва Монро показала архівні фото зі студентських років, коли була чоловіком

event 16:55 Четвер 25 Листопадаа 2021 Суспільство

Відома травесті-діва Монро поділилася з фоловерами своїми архівними світлинами та пригадала минуле.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У програмі “Неймовірна правда про зірок” знаменитість показала фотографії зі свого першого виступу в образі травесті. Як пригадує Монро, це був вересень 1999 року. 

Зазначимо, що тривалий час вона нікому не показувала зображення, бо вважала, що “має там страшненький вигляд”. Водночас, зізналася артистка, саме тоді вона знайшла себе.

Попри тягу до сцени, мама зірки переконала її, що треба вступати до пристойного вишу. Так Монро закінчила магістратуру хімії високомолекулярних з’єднань.

Ввечері артистка давала концерти, вдень навчалася у виші. Травесті поділилася фотографією, яка була у неї на студентському квитку. На цьому фото Монро описує свою зовнішність як “активної лесбійки”.

Коментар:Зі мною чоловіки знайомилися. Машини зупинялися“, – пригадала Монро.

Щоправда, в університеті її знали не за сценічним ім’ям, а як Олександра Федяєва. За словами Монро, вона закінчувала виступати о 3, 4 ранку, а о 8.20 вже йшла на пари.

Однокурсники та викладачі бачили залишки косметики на обличчі тоді ще Олександра, але, жоден не поставив некоректне запитання і жодного разу ніхто не булив артистку, за що вона дуже вдячна і з теплотою згадує студентські часи.

Читайте також: “Невдало зробила губи”: Надя Дорофєєва прокоментувала, чи робила вона пластику

Джерело

Автор:
Останні новини
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward