Помічниця режисера подала до суду на Алека Болдвіна та продюсерів фільму Rust через вбивство операторки

event 16:25 Четвер 18 Листопадаа 2021 У СВІТІ

Адвокат потерпілої звинуватила актора у тому, що він зіграв у “російську рулетку”, не перевіривши перед цим зброю.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Позов до суду проти Алека Болдвіна та інших продюсерів вестерну Rust подала помічниця режисера за сценарієм Мемі Мітчелл. Вона стверджує, що у сценарії фільму не йшлося про те, що Болдвін повинен робити постріл з пістолета, який у результаті вбив оператора Галину Хатчінс і поранив режисера Джоела Соузу.

Мітчелл зазначає, що цього дня вони мали зняти епізод із кров’ю на плечі та крупним планом Болдвіна, який тягнеться до кобури, щоб витягнути пістолет.

У заяві вказано, що Болдвін навмисно і без явної причини звів курок і вистрілив з пістолета — попри те, що в цій сцені цих дій взагалі не мало бути.

Адвокат потерпілої заявила, що Болдвін вирішив зіграти в “російську рулетку” із зарядженим пістолетом, не перевіривши його перед цим чи не попросивши про це зброяра.

Мітчелл стояла за один метр від Болдвіна, коли він вистрілив з пістолета. У судовому позові йдеться, що в результаті цього вона “перенесла сильну фізичну травму та шок”, а також зазнала “сильних душевних страждань”.

Мемі Мітчелл

Крім Болдвіна відповідачами у справі проходять зброяр Ханна Гутьєррес-Рід, помічник постановника Девід Холлс та кілька продюсерських компаній.

Це вже другий судовий позов на фоні стрілянини у провадженні фільму Rust. Раніше позовну заяву проти Болдвіна та інших творців проєкту направив Сергєй Свєтной, який очолює команду освітлювачів. Він також вважає, що на зйомках не мали використовувати справжню зброю з бойовими патронами.

Теги: суд
Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward