MELOVIN відверто розповів, як відреагував його батько на камінг-аут

event 16:27 Понеділок 13 Вересня 2021 Шоу-бізнес

Про його орієнтацію батько дізнався з телевізора. Як він відреагував на одкровення зіркового сина, дізнавайтесь нижче.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У липні, на відкритті фестивалю Atlas Weekend, епатажний MELOVIN здійснив камінг-аут і розповів світу про свою бісексуальність. 

Якщо мамі Валентині MELOVIN (справжнє ім’я – Костянтин Бочаров) зізнавався у бісексуальності, то від батька Миколи приховував правду. Про те, що сину подобаються як дівчата, так і хлопці, чоловік дізнався разом з багатотисячною аудиторією.

Коментар: “Тато дізнався по факту, після тріумфального моменту – камінг-ауту”, – пояснив співак.

За кілька днів після зухвалого перформансу на Atlas Weekend MELOVIN разом з командою поїхав у рідну Одесу до батьків. На диво, Микола Бочаров нічого не запитав про камінг-аут сина. Ймовірно, усе завдяки друзям, які опинились у потрібному місці в потрібний час.

Читайте також: “Вчинок справжнього чоловіка”: Кіркоров підтримав камінгаут MELOVIN

Коментар: “У мене тато дипломат. Він нічого не запитав, взагалі. Як кажуть друзі, я їх використав. Поки вони розповідали татові, що це нормально, я сидів і сьорбав вино”, – пригадав MELOVIN.

Коментар: Він усміхався, сказав: “Ну, так то й так. Я пішов спати“, – додав артист.

Зазначимо, в одному з інтерв’ю співак запевняв, що батьки “абсолютно нормально” відреагували на його камінг-аут. Вони нібито переймались, як пояснювати друзям сміливу заяву сина, але артист порадив рідним направляти всіх до нього.

Лише днями MELOVIN заявив, що 6 років зустрічався з хлопцем. Його ім’я знаменитість не розсекретив, однак пояснив, що стосунки закінчились через кризу.

Джерело

Останні новини
15.09.2021, Середа
14.09.2021, Вівторок
13.09.2021, Понеділок
12.09.2021, Неділя
11.09.2021, Субота
10.09.2021, П’ятниця
09.09.2021, Четвер
08.09.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward