“Я не тінь, я особистість!”: SLAVIA вперше прокоментувала розлучення з Дзідзьо

event 14:21 Понеділок 26 Квітня 2021 ПОДІЇ

Співачка SLAVIA, вона ж дружина Михайла Хоми (Дзідзьо) прокоментувала новину про те, що подружжя вирішило розлучитися.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Слава підтвердила, що вони з Михайлом дійсно розривають шлюб. За словами артистки, вона досить тривалий час з розумінням ставилася до кар’єри чоловіка, але загубила себе.

Коментар: “Так, це правда, ми розлучаємося… За всі роки існування гурту DZIDZIO я звикла, що мене не має бути. Весь цей час я ставилася з зрозумінням до кар’єри чоловіка, але, коли відчула, що втрачаю себе, знайшла сили почати сольну кар’єру, і наважилась заявити про те, що я не тінь, я особистість!” – сказала нам Слава.

Виконавиця зазначила, що вона з тих, для кого родинні цінності на першому місці й що зі свого боку вона зробила все, аби врятувати шлюб.

Коментар: “Мої сімейні цінності можна описати одним коротким словом “ми”. Я з тих, хто намагається зберегти до останнього. Я зробила все, що могла, моя совість чиста. Я спокійна. Треба дати прожити собі все, що приготувала доля… Відчути, прийняти… а потім подивитися на ситуацію зверху, і зрозуміти, скільки там сили…” – додала Слава.

Співачка зазначила, що вони з Михайлом дійшли цього непростого рішення обопільно і ініціатора розлучення як такого не було: “До розлучення ми прийшли плавно, і усвідомлено… Хоча, ми вже більше не пара, залишаємося близькими людьми. Людина без досвіду не цікава. Дякую Михайлові за досвід життя, за творче натхнення. Я написала нові пісні, тому, чекайте…” – зазначила Слава.

Нагадаємо, що Слава та Михайло Хома були знайомі ще зі студентських років. Пара одружилися у листопаді 2013 року. Дітей у ексзакоханих немає. 

Джерело: сайт ТСН

Читайте також: “Не хотів заводити дітей”: співак Дзідзьо розлучається зі Славією після 20 років стосунків

Автор:
Останні новини
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward