“Велике будівництво на Рівненщині”: як реалізовується проєкт на прикладі маленької сільської школи

event 17:03 Вівторок 11 Серпня 2020 РІВНЕ
Дмитро Соломчук

Нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук, показав як розвивається президентська програма “Велике будівництво” на прикладі реконструкції школи в с. Жобрин Рівненської області. Про це він розповів у своєму Телеграм каналі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Проєктом передбачено розміщення в добудові комп’ютерного класу, їдальні та харчоблоку, спортивного залу, виробничої майстерні. В наявній частині будівлі розміщенні класні кімнати, актовий зал та допоміжні приміщення.

Реконструкція школи в с. Жобрин Рівненської області

Програма Президента "Велике Будівництво" на Рівненщині активно реалізовується ✅🏢Ще одним проєктом, що передбачені програмою, стала реконструкція школи в с. Жобрин Рівненської області. Проведення реконструкції школи дасть можливість організувати навчальний процес в І зміну, якісне харчування та цілорічні заняття фізкультурою.Проектом передбачено розміщення в добудові комп’ютерного класу🧑🏼‍💻, їдальні та харчоблоку🧑🏼‍🍳, спортивного залу🏃🏼‍♂️, виробничої майстерні👨🏻‍🔧. В існуючій частині будівлі розміщенні класні кімнати, актовий зал та допоміжні приміщення.Відбудуємо нашу Рівненщину!

Опубликовано Дмитро Соломчук Вторник, 11 августа 2020 г.

Коментар: Проведення реконструкції школи дасть можливість організувати навчальний процес в І зміну, якісне харчування та цілорічні заняття фізкультурою, – розповідає Дмитро Соломчук.

“Велике будівництво” – це проєкт масштабної розбудови інфраструктурних об’єктів України. Основним завданням проєкту є будівництво і реконструкція 142 шкіл, 6,5 тис. км доріг, 212 відділень екстреної медичної допомоги, 570 медичних амбулаторій і 122 спорткомплексів по всій країні.

При будівництві та реконструкціях особлива увага буде зосереджена на енергоефективності та інклюзивності кожного об’єкту.

Читайте також: “Вузькотротуарка” і зупинка без даху”: нардеп показав реконструйовану вулицю в Рівному (відео)

Останні новини
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward