У Сарнах дівчина після послуг перукарки отримала хімічні опіки голови

event 14:36 П’ятниця 23 Липня 2021 ПОДІЇ

У 18-річної сарненчанки у лікарні діагностували хімічні опіки голови ІІІ ступеню.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Сарненчанка Анастасія Котик стверджує, що причиною хімічного опіку стало невдале фарбування у перукарки.

Про це інформує СарниNews.City.

Як розповіла дівчина, перукарку їй порадила подруга. Переписку про запис та всі послуги вели в Instagram. 

Проте всі свої повідомлення перукарка видалила, тож залишилися лише односторонні повідомлення.

Коментар: “Домовилися зустрітися у неї вдома 24 червня о 10 годині. Мені нанесли фарбу. Через деякий час повідомила, що відчуваю дискомфорт — сильно пече. Перукарка сказала, що це нормально при меліруванні. Згодом стало ще сильніше пекти й почала боліти голова. Тоді попросила перервати процедуру, але перукарка ще дофарбовувала нижнє волосся й лише після цього почала змивати фарбу. При цьому казала, що їй теж печуть пальці. Коли почали сушити і розчесувати, помітила що випало багато волосся. До того ж сама перукарка сказала, що на тім’ячку бачить почервоніння” – розповіла Анастасія. 

Наступного дня дівчина помітила, що волосся почало інтенсивно випадати разом зі шкірою. Проте батькам вона нічого не розповіла. Мати дізналася про “результат” мелірування 28 червня.

Коментар: “Вже у вівторок (29 червня) ми звернулись до нашого сімейного лікаря. Він направив до дерматолога, той до хірурга, а тоді до травматолога. Останній написав направлення в опікове відділення Рівненської обласної лікарні. Там діагностували хімічний опік”, — розповідає мама дівчини Оксана Котик.

Мати потерпілої зазначила, що лікар-травматолог одразу порадив їм звернутися до правоохоронців.

Коментар: Спочатку хотіла поспілкуватись з цією перукаркою. Запитали, як розводила фарбу, чи має якусь освіту і т.д. При зустрічі дівчина зізналась, що самоучка й фарбує тільки родичів. Коли показала рани своєї дитини, перукарка попросила не звертатися в поліцію й запевнила, що підтримуватиме фінансово під час лікування” – розповіла мати потерпілої.

Анастасію Котик госпіталізували в обласну лікарню 29 червня на два тижні. Усі чеки від купівлі ліків вона пересилала повідомленнями перукарці за попередньою домовленістю про відшкодування.

Коментар: “Але мені вже не відписували й на дзвінки не відповідали. 5 липня мама приїхала знову до неї, щоб поговорити. Але дівчина заперечила факт мелірування та відмовилася від своїх слів і сказала, що платити не буде”, — розповіла Анастасія.

6 липня дівчина все ж написали заяву в поліцію.

Там повідомили, що перевіряють інформацію щодо інциденту. Сама переукарка жодних коментарів щодо цієї ситуації не дає.

Джерело

Читайте також: Мережу підірвав “гімн Рівненщини” виконаний під гітару (відео)

Останні новини
24.09.2021, П’ятниця
23.09.2021, Четвер
22.09.2021, Середа
21.09.2021, Вівторок
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward