У Рівному попрощаються з воїном Олексієм Кравцовим

event 09:49 Вівторок 30 Травня 2023 ПОДІЇ

25 травня 2023 року 33-річний солдат Олексій Кравцов загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Діброва Луганської області.

УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ

Олексій Кравцов народився у Рівному, закінчив 27 школу, а за тим і Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. Степана Дем’янчука за спеціальністю “Фізична культура і реабілітація”.

Після завершення університету Олексій шукав себе у різних професіях. Працював навіть на підприємстві з виготовлення тротуарної плитки.

До будь-якої справи він ставився дуже серйозно й відповідально. Тож незабаром став бригадиром. Але врешті вирушив рухатись далі і знайшов себе в іншій справі. Він був кваліфікованим сушистом, працював бренд-шефом мережі “Суші Майстер”. Їздив по всій Україні, допомагав відкривати ресторани. Він пройшов конкурс, відбір, аби їхати у Польщу, щоб вже там розширяти мережу. Але розпочалась війна… Тоді Олексій знайшов інвестора і відкрив власну справу в Ужгороді. Розробив сам усе від дизайну закладу до сторінки в соцмережах.Працевлаштував багатьох знайомих, які виїжджали із міст, де стало надзвичайно небезпечно, – продовжує мама.

І хоч з дитинства Олексій не мріяв про військову службу, розумів, що прийде час і доведеться одягнути однострій.

Він розумів, що піде захищати, навіть намагався мене до цього підготувати. Хоча завжди дуже бережно ставився до рідних. Коли йому прийшла повістка, відразу мені не сказав. Домовився зі старшим братом, аби він був дома і лише тоді розказав мені. Не хотів, щоб я залишалась сама. Та й потім завжди мене заспокоював: “Мамуль, все буде добре, – каже Оксана.

Добрий, світлий та щирий Олексій мав особливий дар — він умів знайти спільну мову, помирити людей, залагодити конфлікт. А перед його посмішкою ніхто не міг встояти.

Олексій любив людей, відчував людську душу… Він завжди був там, де щось пов’язано із світлом і творчістю… А ще дуже любив тварин, піклувався про місцевих собак, поки був у тренувальному таборі, просив прислати відео з його улюбленими котами… Тому й позивний мав відповідний “Панда”, – пригадує мама Героя.

Прощання із Героєм відбудеться сьогодні, 30 травня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”.

Читайте також: “Зливали” ворогу позиції: на Рівненщині судитимуть двох мешканок Краматорська

Вічна слава та пам’ять герою!

Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward