Рівненські спортсмени вибороли золото на чемпіонаті України з параканое

event 14:21 Середа 21 Липня 2021 ПОДІЇ

Чемпіонат України з параканое проходив 17 липня у Дніпрі. Участь у змаганнях брали спортсменами з ураженням опорно-рухового апарату.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У складі збірної команди Рівненської області було четверо спортсменів: майстри спорту України міжнародного класу Наталія Лагутенко та Микола Синюк, майстер спорту України Володимир Вельгун та Едуард Бірук. Повідомляє пресслужба Рівненської обласної ради.

У підсумку Микола Синюк виборов золоту нагороду на дистанції 200 метрів у класі KL2. Також золоту нагороду виборола Наталія Лагутенко на дистанції 200 метрів у класі KL2. Володимир Вельгун виборов срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі KL2, а Едуард Бірук зупинився за крок від п’єдесталу, посівши 4 місце на дистанції 200 метрів у класі KL3.

Тренує спортсменів тренер Рівненського регіонального центру “Інваспорт” Леонід Камлочук.

Джерело: пресслужба Рівненської обласної ради