Рівненська прокуратура зареєструвала кримінальне провадження через розтрату держкоштів на будівництві музшколи №1

event 16:12 Середа 12 Січня 2022 РІВНЕ

Рівненською обласною прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів за попередньою змовою групою осіб під час виконання будівельних робіт з ремонту ІІ корпусу Рівненської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Підставою для цього стали факти оприлюднені на засіданні ТСК Верховної Ради. Про це у своєму Telegram повідомив нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук – ініціатор проведення у Рівному ТСК через переселення дітей на навчання у неналежне приміщення.

Нагадаємо, що нещодавно, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян відвідав приміщення Рівненської дитячої музичної школи №1 імені М.В.Лисенка. Безвідповідальність, халатність, байдужість та небажання якісно виконувати свої обов’язки – це те, що він побачив на будівництві. 

За його словами, те, що зараз відбувається з приміщенням музичної школи, прямо у центрі міста – злочинно й безвідповідально, адже ще напередодні зими підрядник зняв з приміщення покрівлю й тепер дощ, сніг та волога потрапляє прямо в середину будівлі й, як наслідок, призводить до руйнації.

Зауважимо, що наразі 513 учнів музичної школи навчається в приміщені, яке може нести загрозу безпеці дітей, на вул. Відінській 39. Незадовго до засідання ТСК у Рівненській ОДА, нардеп Соломчук відвідав цю будівлю та повідомив, що там немає пожежної безпеки і потрібного температурного режиму для навчання.

Коментар: Розглянули умови, у яких змушені навчатися близько пів тисячі дітей: грибок на стінах, розвалені туалети, не витримано вимог протипожежної безпеки, а температурний режим не відповідає нормам (+13 градусів). Якщо простими словами – у цьому приміщенні жахливі умови, у яких перебувати дітям не можна. Не дарма вони батькам називають його “тюрма”, – розповів Дмитро Соломчук.

Останні новини
28.01.2022, П’ятниця
27.01.2022, Четвер
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward