Нардеп Соломчук показав, як на Рівненщині відзначили День поля (фото)

event 10:33 П’ятниця 07 Травня 2021 РІВНЕ

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали на Рівненщині під час цьогорічного Дня поля.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Деталі: Захід проходив у селі Русивель, на Гощанщині на базі сільськогосподарської компанії “Дедденс Агро”, яка займається вирощуванням зернових, бобових, олійних культур і овочів. Усю продукцію, а це: кукурудза, соя, пшениця, жито, ріпак, овес, ячмінь, гречка, малина та полуниця – вирощують за певними стандартами та нормами. 

Коментар: Сьогодні разом з колегами з Верховної Ради, Рівненської обласної ради, Рівненської ОДА, аграріями, науковцями провели зустріч на п‘ятому по величині площ оброблюваної землі органічному підприємстві України – Дедденс Агро (Рівненщина)“, – повідомив нардеп Дмитро Соломчук.

Якби ми могли обирати харчування для нас і наших дітей у майбутньому, без сумніву це була б «органіка». Але її ще…

Опубликовано Дмитро Соломчук Четверг, 6 мая 2021 г.

Органічне землеробство це перш за все використання природних добрив, на кшталт, компосту, сівозміни, висадка пермакультури, природний контроль шкідників тощо. 

Агрономи кажуть, що особливо важливу роль відіграє людський фактор. Органічне землеробство продукує якісні культури без використання шкідливих синтетичних хімічних речовин.

Коментар: Органічне землеробство та виробництво – це і економічна, і екологічна безпека нашої країни. Тому усіма силами у законодавчій діяльності та роботі в регіонах підтримуватиму органічних виробників“, – наголосив нардеп.

Читайте також: Народні прикмети на 7 травня 2021 року: що не можна робити в цей день

Зокрема Дмитро Соломчук нагадав, що цьогоріч держава вперше підтримала виробників органічної продукції насправді ефективними дотаціями.

Коментар: Якби ми могли обирати харчування для нас і наших дітей у майбутньому, без сумніву це була б “органіка”. Але її ще потрібно виростити у необхідних об’ємах, тому цьогоріч вперше держава почала підтримувати органічних виробників дотаціями. Вдячний за таку підтримку колегам у Верховній Раді та Кабміні“, – написав Дмитро Соломчук.

Нагадаємо, що Агрокомітет ВР запропонував нову програму держпідтримки для фермерів, які займаються тваринництвом. Згідно з нею аграрії зможуть отримувати по 1000 грн дотацій за кожну козематку та по 30 000 грн за приріст поголів’я корів.

Загалом на програму дотацій виділено:

  • 100 млн гривень за утримання корів;
  • 350 млн гривень на відшкодування вартості закуплених племінних тварин;
  • 350 млн гривень на відшкодування вартості тваринницьких об’єктів;
  • 50 млн гривень на утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок;
  •  100 млн гривень за приріст поголів’я корів власного відтворення.

Читайте також: Стало відомо, як відзначатимуть 8 та 9 травня у Рівному

Останні новини
14.06.2021, Понеділок
13.06.2021, Неділя
12.06.2021, Субота
11.06.2021, П’ятниця
10.06.2021, Четвер
09.06.2021, Середа
08.06.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward