На Рівненщині працівники ЦНАПів допомагатимуть згенерувати COVID-сертифікат

event 17:50 П’ятниця 05 Листопадаа 2021 РІВНЕ

У Клевані що на Рівненщині, поліцейські спільно з представниками місцевої та обласної влади перевіряли, наявність та справжність COVID-сертифікатів, а також чи не порушені карантинні норми. Учасники рейду побували у торговельному центрі, медзакладі, а також ЦНАПі. У результаті перевірки проблем із сертифікатами в працівників і відвідувачів торговельного закладу не було. Щоправда, не всі підвантажили документ у застосунок “Дія”.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Серед об’єктів, де здійснили рейд, була й Клеванська лікарня імені М. Вервеги. Вона стала однією із перших “ковідних” в області. Наразі тут перебуває 129 пацієнтів із коронавірусною хворобою, серед них є і “важкі”. Лікарі переконують: із тих, хто потрапив у реанімацію, жодного вакцинованого не було. Тим часом персонал лікарні має COVID-сертифікати.

Повідомляється, що вже з понеділка усім бажаючим, які вакцинувалися і хочуть самостійно згенерувати COVID-сертифікат, допомагатимуть у цьому працівники місцевого ЦНАПу.

Коментар: У Клевані – свідомі мешканці. Значних порушень ми не виявили. Були випадки, що люди вакцинувалися, однак самостійно не сформували сертифікат у застосунку «Дія». Власне, ми допомагали вирішити їм це питання. Також ми домовилися, що вже з понеділка у ЦНАПі буде облаштоване робоче місце, де вакцинованим жителям Клеваня допомагатимуть згенерувати і, за потреби, роздрукувати сертифікат“, – прокоментувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило, яка долучилася до перевірок.

Останні новини
05.12.2023, Вівторок
04.12.2023, Понеділок
03.12.2023, Неділя
02.12.2023, Субота
01.12.2023, П’ятниця
30.11.2023, Четвер
29.11.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward