РІВНЕ

Фахівці рівненського ЗВО долучилися до створення збірки методичних рекомендацій за проєктом Erasmus+ KA2 DESTIN

Проєктна група факультету журналістики МЕГУ спільно із партнерами розробила збірку національних методичних рекомендацій щодо змісту, розробки та впровадження навчальних програм для здобуття ступенів бакалавра та магістра в галузі журналістики у ході реалізації проєкту Erasmus+ KA2 DESTIN.

Онлайн версія збірника вже доступна для перегляду на офіційному вебсайті проєкту Erasmus+ KA2 DESTIN.

Збірник національних методичних вказівок щодо змісту, розроблення та реалізації освітніх програм бакалавра та магістра з журналістики в рамках проєкту Erasmus+ KA2 DESTIN містить корисну інформацію про навчальні плани та програми. У цих документах і матеріалах акцентується увага на аналітичній підготовці, яка потрібна сучасному професійному ринку праці, а також на посиленні партнерства між викладачем і студентом, які зміцнюють якість знань та дають гарантії працевлаштування випускника за професією. Плани дослідження показують, як використання інноваційних освітніх технологій в процесі навчання, дає можливість широко розглянути думки студентів про викладання курсів, зміст навчальних програм та систему оцінювання результатів навчання.

Переглянути методичні рекомендації можна за посиланням: https://www.destin-project.info/zbirka-natsionalnykh-metodychnykh-rekomendacii/

Оновлення журналістської освіти через впровадження Erasmus+ KA2 DESTIN трансформують і модернізують теоретичні та практичні знання й навички роботи в ЗМІ. Професіонали з десяти українських університетів, серед яких факультет журналістики МЕГУ, під час роботи над проєктом переконалися, що поєднання різних ідентичностей будує нове розуміння місії журналістики, її стандарти та етичні норми.

У зв’язку з російською війною, яка триває в Україні, реформа журналістської освіти набула нового змісту. Цю думку особливо підкреслюють та розділяють закордонні партнери. Руйнування інфраструктури вищих навчальних закладів, міграція студентів та професорсько-викладацького складу університетів змінює звичні форми навчання. Реалізація проєкту Erasmus+ KA2 DESTIN вже показала важливість академічних, професійних та кар’єрних умов, у яких журналістська освіта може розвиватися через партнерство та співпрацю з Великобританією та ЄС.

Через впровадження проєктних напрацювань можна не лише полегшити систему адаптації студентів та викладачів до нового етапу навчання, але й зробити процес професійного зростання більш перспективним та адаптованим до сучасних умов.

Б. Радько

Недавні новини

Як та коли треба поливати городину, щоб не нашкодити рослинам

Щоб виростити гарний урожай треба обов’язково дотримуватися правил поливу, щоб не нашкодити рослинам. Не всі…

17 хв. ago

Чому шкідливо повністю відмовлятися від вживання солі

Якщо повністю перестати додавати сіль у їжу, це може негативно позначитися на здоров'ї.  Про це…

1 годину ago

У Мін’юсті назвали скільки засуджених вже подали заяви на мобілізацію

З моменту ухвалення закону про мобілізацію до ЗСУ ув’язнених чоловіків, понад 3000 осіб подали заяви…

1 годину ago

Міносвіти планує розпочати наступний навчальний рік у серпні та запровадити навчальні суботи

Міністерство освіти і науки підготував рекомендації для освітнього процесу для вищих навчальних закладів. Серед них…

2 години ago

Work.ua створив окремий розділ для вакансій із бронюванням працівників

Сайт із пошуку роботи в Україні Work.ua створив окремий розділ для вакансій із бронюванням працівників. …

2 години ago

Євросоюз хоче розпочати переговори про вступ України вже у червні

Євросоюз хоче розпочати переговори щодо вступу України до блоку вже у червні, однак на шляху…

2 години ago