17-річна рівнянка народила дитину у вуличному туалеті (відео)

event 11:35 Субота 28 Серпня 2021 РІВНЕ

На Рівненщині неповнолітня сама народила маля у вуличному туалеті.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: На Рівненщині неповнолітня дівчина приховувала від родичів свою вагітність. Вона передчасно народила дитину у вуличному туалеті. 

Мати дівчини Галина зізнається, щось запідозрила, коли донька набрала вагу та донька заперечувала припущення про вагітність. На облік не ставала. В той день напередодні у неї заболів живіт. 

Коментар: Болить живіт, каже зараз прийду, пішла. Потім подзвонила, каже: “Мамо вийдіть“, – згадує Галина.

Доньку пані Галина побачила уже з немовлям на руках. Жінка викликала швидку. Медики забрали породіллю і немовля до Березнівської лікарні. А звідти новонародженого хлопчика терміново у тяжкому стані з переохолодженням та ураженням нервової системи доправили до реанімації у Рівному.

Коментар: Пологи на дому, дитина перенесла гостру нестачу кисню. В першу чергу постраждав мозок, дитина незріла недоношена, також постраждали легені“, – каже завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні Сергій Матвіїв. 

Читайте також: У центрі Рівного трапилося ДТП: зіткнулися автівка та мотоцикл (відео)

Виявилося, хлопчик народився на 8 місяці. У всьому, що сталося, новоспечений дід звинувачує колишню дружину. І каже, на неї написав заяву у поліцію. Батько заявляє, що мати недоглядала за донькою, а йому забороняла з нею спілкуватися. 

Нині у поліції проводять перевірку. Батькам дівчини загрожує штраф – тисяча сто гривень через недогляд за неповнолітньою. А поки між колишнім подружжям розбірки, медики у Рівному роблять усе, щоби врятувати їхньому онукові життя і вже є позитивна динаміка.

Коментар: Мозок в нас в дитини живий, це основне, в легенях тоже краще. В стабільному стані і молода мама. Від сина не відмовляється і хоче чимшвидше побачити“, – каже завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні Сергій Матвіїв. 

Останні новини
26.09.2021, Неділя
25.09.2021, Субота
24.09.2021, П’ятниця
23.09.2021, Четвер
22.09.2021, Середа
21.09.2021, Вівторок
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
Читати більше новинarrow_forward