Чому потрібно мити підлогу червоною ганчіркою: древня мудрість, яка здивує

event 07:00 Неділя 28 Травня 2023 Прикмети

У такій важливій справі, як миття підлоги, важливе значення має ганчірка, яку ви для цього використовуєте. Багатьох першочергово цікавить, якою ганчіркою мити підлогу, щоб не було розводів, а поверхня залишилася ідеально чистою, пише Главред

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Але наші предки вірили, що такий побутовий предмет потрібно підбирати не лише за матеріалом і властивостями, а й за кольором. При цьому вони називали конкретний колір, якому потрібно надавати перевагу, обираючи ганчірку для підлоги.

Чому треба мити підлогу червоною ганчіркою

Згідно з давніми віруваннями, ганчірка для миття підлоги повинна бути червоною. Наші предки вважали, що використання матеріалу саме цього кольору здатне привабити в дім гроші.

Так, згідно з прикметою, якщо постійно мити підлогу червоною ганчіркою, то ви часто будете знаходити гроші, і загалом ситуація з фінансами у сім’ї буде більш сприятливою.

Народна мудрість, яка передається від покоління до покоління, говорить про те, що миття підлоги саме такою ганчіркою приведе до сімейного благополуччя і до матеріального достатку.

Читайте також: Чому не можна складати шкарпетку в шкарпетку: несподівана відповідь

Практична сторона питання

Але вибір саме такого кольору для ганчірки має і практичне значення. На тканині такого кольору краще видно, яка ділянка підлоги найбільш забруднена і, відповідно, потребує більшої уваги під час прибирання.

З такою метою можна використовувати також інші яскраві кольори.

Крім цього, червону ганчірку для підлоги важче переплутати з іншими ганчірками, тому її точно ніхто випадково не вхопить замість ганчірки для стола чи інших.

Останні новини
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
24.09.2023, Неділя
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward