“Розумне” місто

Чиновники та політики Рівного неодноразово заявляють про своє прагнення розвивати та створювати інноваційне та “розумне місто”. Проводяться “великі інвестиційні форуми”, встановлюються “розумні зупинки”, станції для зарядки телефонів від енергії сонця. Звучить нівроку, але в цей самий час по місту немає й половини автобусних зупинок, у яких не протікає дах, чи взагалі його немає.

Обмальовані свастикою будівлі, відверта байдужість до зовнішнього вигляду міста затьмарюють усі “європейські, інноваційні прагнення” політиків. Ми впевнені – популізму серед місцевих політиків має бути покладений край, а постійний і чіткий контроль чиновників змусить їх відповідальніше ставитися до своїх обов’язків.

З телеекранів ми чи не щодня чуємо про комфортне і чисте Рівне. Жителі міста відчувають щодня – це не так і ми хочемо показати владі реальні світлини Рівного. Долучайся до ініціативи – завантажуй фото з описом на форму завантаження за посиланням. Ми максимально оперативно додамо їх до галереї “НЕкомфортно”.

                 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: