Місто контрастів

Будь-яке місто важливе для молоді наявністю соціальних ліфтів. Натомість, Рівне стало не містом можливостей, а містом контрастів. Тут купи сміття межують з “елітними районами”, під’їзди до державних установ (таких як, міський суд) рясніють “автохамами” на недешевих автомобілях.

У центрі міста базуються безхатченки, а щочетверга на парку “Хімік” збираються десятки людей без домівки, аби отримати гарячий обід. Не від влади, а від місцевих релігійних громад. У Рівному немає жодного розвиненого молодіжного центру, як наслідок значна кількість освіченої молоді виїжджає у інші міста, а у політиків і чиновників з’являються нові та все дорожчі автівки. У цьому розділі ми хочемо показати контрасти міста Рівне.

З телеекранів ми чи не щодня чуємо про комфортне і чисте Рівне. Жителі міста відчувають щодня – це не так і ми хочемо показати владі реальні світлини Рівного. Долучайся до ініціативи – завантажуй фото з описом на форму завантаження за посиланням. Ми максимально оперативно додамо їх до галереї “НЕкомфортно”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: