“Не шукайте зраду”: нардеп пояснив ідею “продуктових карток”

event 10:21 Вівторок 11 Січня 2022 ПОЛІТИКА
Дмитро Соломчук

Нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук повідомив, що продукти по картках будуть отримувати лише малозахищені українці, котрі через інфляцію неспроможні будуть купити собі харчі. Про це політик повідомив у своєму Telegram-каналі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Така програма включає в себе фінансову підтримку за аналогією із програмою “єПідтримка”. Щоправда, для цього необхідно буде встановити мобільний застосунок “Дія”.

Коментар: “По перше, мова йде не про картки з 90-их, які по духу так близькі деяким політикам. За такими картками тільки й можна було тоді щось придбати”, – зазначив політик.

Аналогом “продуктових карток” є американська система “The food stamp program”. 

Читайте також: Депутат Соломчук розкритикував ініціативу щодо зниження закупівельних цін на молоко-сировину

Це система, коли у вас на картці є додаткові кошти, надані як підтримка від держави для купівлі соціально значущих продуктів, в українському варіанті також можна застосовувати “ДІЮ”. 

Коментар: “Невже США така бідна країна, щоб впроваджувати подібні програми? Думаю, ні. В першу чергу, це розвиток національного виробника продуктів та додаткова підтримка  громадян власним, національним продуктом. Така система може слугувати поштовхом для запуску українських підприємств з перероблювання продукції та підтримка наявних”, – сказав Дмитро Соломчук.

За словами політика, впровадження “продуктових карток” несе позитивні зміни для економіки України. Так, українці будуть купувати продукти від українських виробників за додатково надані фінансові ліміти. Такі ліміти діють виключно на українські продукти.

Останні новини
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
11.01.2022, Вівторок
10.01.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward