“Мінус один олігарх”: Зеленський прокоментував взяття Медведчука під домашній арешт

event 14:16 П’ятниця 14 Травня 2021 ПОДІЇ

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні уперше за багато років кількість олігархів знизилася, а після того, як суд відправив під домашній арешт кума Путіна і лідера “ОПЗЖ”, в державі почнуть деолігархізовувати й інших олігархів. Зеленский попередив, що подобні заходи очікують і на інших олігархів, якщо вони не стануть просто великими бізнесменами.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Таку думку висловив президент України Володимир Зеленський у своєму матеріалі, опублікованому 14 травня в журналі “Фокус”.

Так, президент нагадав, що Віктора Медведчука на законних підставах позбавили можливості використовувати медіаактиви і державне майном на шкоду Україні. Зеленський пообіцяв ще “мінуси” до тих пір, поки всі українські олігархи не перетворяться на великих бізнесменів.

Коментар:Уперше за багато років не збільшилася, а зменшилася кількість олігархів. Мінус Медведчук. За допомогою законних інструментів Медведчук був позбавлений можливості використовувати медіаактиви і державне майно для того, щоб відверто бити по країні і наносити руйнівну шкоду державній безпеці. Будуть ще мінуси, поки всі олігархи не стануть просто великими бізнесменами“, – заявив глава держави.

Також Зеленський анонсував представлення суспільству законопроєкту щодо олігархів, який розробили для обмеження їхнього впливу на політику й ухвалення законів в Україні. На його переконання, державі потрібна справжня демократія, “яка працює в інтересах всіх громадян, а не купки обраних”.

Коментар: Поки цього не було, країна десятиліттями рухалася до статусу бідної в Європі. Ми це забезпечимо – і Україна зможе перейти до стабільного економічного зростання протягом десятиліть, нарешті, вирішить зокрема, і проблему бідності… Україна стане справді конкурентною у світі, якщо якісь “особливі” громадяни нашої — і не тільки нашої — країни не зможуть бути “рівніші” інших і не зможуть присвоювати будь-що, шантажуючи державу“, – вважає президент.

Джерело: сайт ТСН

Читайте також: РНБО сьогодні збирається на засідання — ЗМІ

Останні новини
23.06.2021, Середа
22.06.2021, Вівторок
21.06.2021, Понеділок
20.06.2021, Неділя
19.06.2021, Субота
18.06.2021, П’ятниця
17.06.2021, Четвер
16.06.2021, Середа
15.06.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward