Депутат Соломчук: “Другий рік поспіль в Україні жоден олігарх не отримав ні гривні дотацій”

event 12:12 П’ятниця 23 Квітня 2021 ПОЛІТИКА

Народний депутат Дмитро Соломчук в ефірі “4 каналу” розповів, як два роки тому в Україні повністю зупинили виплати дотацій великим компаніям, котрі належать олігархам. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Нардеп заявив, що Володимир Зеленський – це перший Президент, в якого є реальна політична воля, щоб боротися з олігархатом і ефективно підтримувати малий та середній бізнес. 

Нардеп також звернув увагу, що між олігархами та успішним бізнесом є велика різниця.

Коментар: “Не потрібно плутати бізнес та олігархів. Перші – створюють робочі місця, сплачують податки та впроваджують іноваційні методи виробництва. А другі – за допомогою підконтрольних медіа та політичних сил, роблять все задля особистого збагачення”, – заявив депутат.

За слова Дмитра Соломчука, у попередній “п’ятирічці” ті дотації, які були передбачені для фермерів та малих аграріїв, часто до них так і не потрапляли. Натомість в кінці року, завдяки фінансовим махінаціям, ці кошти отримували декілька великих компаній олігархів. Наразі, вже другий рік поспіль, жоден олігарх не отримав ні однієї гривні держдотацій. 

Коментар: “Раніше дотації на початку року затверджувалися для малих фермерів. Але вони їм не видавалися, тому що в департаментах сільського господарства за це вимагали відсоток. Тоді в кінці року, в грудні, величезні дотації направлялися до двох-трьох компаній.

Це було важко, але уже другий рік поспіль жоден олігарх не отримав і гривні дотацій”, – розповів Соломчук.

Читайте також: “Я – за квітучу Рівненщину!”: у Рівному відбулася незвична екологічна акція (фото)

Останні новини
07.05.2021, П’ятниця
06.05.2021, Четвер
05.05.2021, Середа
04.05.2021, Вівторок
03.05.2021, Понеділок
02.05.2021, Неділя
01.05.2021, Субота
30.04.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward