VERBA

event 12:14 Понеділок 13 Липня 2015 ПАРТНЕРИ

Логотип фабрики ВербаФабрика VERBA була заснована у 2002 році і на даний час є провідним виробником ексклюзивних меблів, дерев’яних сходів, дверей та євровікон в західному регіоні України. У своїй діяльності успішно пов’язує бізнес з якістю, безпекою і охороною середовища, як для усіх продуктів, що виробляються, так і процесів, що реалізовуються під час виробництва.

Фабрика пропонує широкий асортимент меблів та інших виробів із деревини та деревопохідних матеріалів. Вироби виконують універсальні функції, створюючи неповторний клімат інтер’єру кабінету, кухні, спальні, їдальні, дитячої кімнати, готелю, магазину, ресторану чи офісу.

Однією із сфер діяльності фабрики є реалізація дизайнерських проектів будь-якої складності, як індивідуальних, так і для закладів готельно-ресторанного господарства.

Спеціалізований та сучасний технологічний парк забезпечує найвищу якість продукції. Це устаткування провідних виробників, а саме HOMAG-BAZ, WEEKE OPTIMAT, GRIGGIO, OTT, SANDINGMASTER, KUPER, BURKLE. На фабриці використовують технологічні досягнення, що підтримуються провідними рішеннями в сфері інформатизації і управління процесами виробництва. Завдяки цьому – виробничий процес стає все більш продуктивним. Спеціалісти фабрики докладають всіляких зусиль, щоб вироби окрім сучасного дизайну виконували багато інших функцій, які диктує стиль життя користувачів, що невпинно змінюється.

VERBA використовує лише найбільш високоякісні матеріали, серед яких найбільш вагому частку займає натуральна деревина, шпон та ламелі. Дбайливість про середовище виражається у закупівлі деревини та інших матеріалів, лише офіційного походження у перевірених постачальників, що забезпечує дбайливе користування лісовими ресурсами. Суттєве значення має і систематичне підняття екологічної свідомості працівників також пряма участь в громадських екологічних акціях.

Нещодавно був відкритий ще один напрямок діяльності – імпорт та продаж нового та вживаного деревообробного, металообробного та меблевого обладнання під замовлення.

Теги:
Вас може зацікавити

MOGUL

event 28 Березня 2018

Mirco & Co

event 03 Березня 2018
Читати більше новинarrow_forward
Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward