Компанія “АГРО-ЦЕНТР”

event 18:20 Четвер 29 Березня 2018 ПАРТНЕРИ

Компанія “АГРО-ЦЕНТР – лідер в Україні з постачання та продажу запасних частин до всіх видів сільськогосподарської техніки іноземного виробництва.

Широкий асортимент, привабливі ціни та професійне обслуговування – 3 основні складові успішного розвитку та функціонування всеукраїнської компанії “АГРО-ЦЕНТР”. Історія створення магазину сягає 2006 року, динамічний розвиток та розширення є головним та беззаперечним показником успішної роботи у сфері продажу запчастин до сільськогосподарської техніки європейських та американських виробників.

Понад 10 років роботи на ринку України, близько 50 тис найменувань запчастин наявних на полицях в гуртових складах, та 30 тис запчастин під замовлення, позиціонує нашу компанію як лідера у постачанні сільськогосподарських запчастин. Ми пропонуємо високоякісні запчастини, до найвідоміших виробників техніки, що мають світовий авторитет: Claas, John Deere, Massey-Ferguson, New Holland, Case, Deutz Fahr, Holmer, Grimme, Geringhoff, Gaspardo, Anna, Krone, Lemken, Rabewerke, Kuhn-Huard, Kinze, Kockerling, Kverneland, Farmet, Vogel-Noot, Unia, Vaderstad, Horsch, Kongskilde та інші.

Діяльність АГРО-ЦЕНТРУ базується на максимальній орієнтації щодо побажань клієнтів. Ми прагнемо задовольнити найвибагливіші потреби не лише великих фермерських господарств та агро – холдингів, а й невеликих сімейних угідь України. Кожен хто має намір розвивати власну справу у напрямі сільського господарства повинен розуміти, що саме наша компанія стане вірним союзником у ваших починаннях. Завдяки високоякісній продукції, що пропонує АГРО-ЦЕНТР здійснити мрію про успішний бізнес зовсім не складно, варто лише звернутись за консультацією до наших експертів.Наші спеціалісти нададуть усю потрібну інформацію, та допоможуть здійснити підбір найефективніших та функціональних деталей що підійдуть саме Вам. Ми цінуємо роботу наших клієнтів, та прагнемо забезпечити її безперебійність та максимальну ефективність.

Теги:
Останні новини
28.02.2024, Середа
27.02.2024, Вівторок
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward