ЗСУ відновлює одразу 15 військових аеродромів

Одразу на трьох українських військових аеродромах стартували відновлювальні роботи. Загалом цьогоріч Повітряні Сили ЗСУ планують відновити 15 летовищ.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Одразу на трьох українських військових аеродромах стартували відновлювальні роботи. Загалом цьогоріч Повітряні Сили ЗСУ планують відновити 15 летовищ.

Зокрема, наразі тривають ремонтно-відновлювальні роботи злітно-посадкових смуг, стоянок літаків та руліжних доріжок почалися на військових аеродромах “Васильків”, “Івано-Франківськ” та “Кульбакіне”.

Як відзначили у пресслужбі Командуванні Повітряних Сил, на поточний рік окремими силами інженерно-аеродромних батальйонів заплановано відновлення штучного покриття на 15 аеродромах. На двох з них (у Старокостянтинові та Мелітополі) роботи вже завершені.

Коментар:Уся аеродромна мережа Повітряних Сил знаходиться в експлуатаційному стані“, – відзначив начальник інженерно-аеродромного управління Командування логістики Командування Повітряних Сил полковник Віталій Застава.

За його словами, поточні роботи стосуються лише окремих ділянок військових летовищ.

Коментар:Для проведення ремонтно-відновлювальних робіт необхідними матеріальними засобами забезпечені як окремі інженерно-аеродромні батальйони, так і авіаційні бригади та авіаційні комендатури“, – наголосив Віталій Застава.

Джерело: сайт ШоТам

Читайте також: “Одеський шумахер”: в Україні новий антирекорд швидкості на дорозі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: