Зеленський створив Раду з питань розвитку малого бізнесу

event 15:17 Вівторок 22 Грудня 2020 ПОЛІТИКА

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення Ради з питань розвитку малого підприємництва, на першому засіданні Ради домовились якнайшвидше підготувати рішення щодо проблемних питань бізнесу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це повідомляє Офіс президента.

Згідно з документом, цей консультативно-дорадчий орган при президентові створюється з метою сприяння налагодженню конструктивної взаємодії органів державної влади й суб’єктів малого підприємництва та їхніх громадських об’єднань.

Зазначається, що головою Ради Зеленський призначив заступника голови Офісу президента Юлію Свириденко – вона повинна у 5-денний термін внести свої пропозиції щодо персонального складу Ради.

Повідомляється, що в ОП відбулося перше засідання Ради.

Коментар: Андрій Єрмак закликав учасників максимально швидко організувати роботу органу та в короткі строки опрацювати пропозиції й підготувати рішення щодо розв’язання проблемних питань малого підприємництва. Ці пропозиції будуть передані для розгляду Національній раді реформ при президентові України“, – повідомили в Офісі президента.

За його словами, має бути побудований ефективний діалог з підприємцями для виправлення помилок і напрацювання конструктивних рішень.

Коментар:Тут немає ніякої політики – лише побудова сильної економіки. Без мікро- та малого бізнесу це неможливо зробити… Є запит суспільства, щоб була справедливість для всіх“, – сказав він.

Юлія Свириденко додала, що персональний склад Ради доопрацьовується й буде невдовзі затверджений.

“Важливо, що це початок широкого діалогу із залученням підприємців зі всіх областей. І головне, що ми почуємо реальну економічну – незаполітизовану – проблематику, яка дасть нам змогу ініціювати відповідні зміни до законодавства й напрацювати їх разом з депутатами, щоб були ухвалені відповідні законопроекти чи відповідні постанови Кабміну”, – сказала вона.

Коментар:Хочемо почути пропозиції, у першу чергу від ФОПівських організацій, які уособлюють мале та мікропідприємництво в Україні. Ми хочемо послухати, що їх не влаштовує в існуючій системі“, – заявив заступник голови Виконавчого комітету реформ Олександр Ольшанський.

Рада буде працювати як дорадчий орган в Офісі президента на регулярній основі.

Джерело: сайт Економічна правда

Читайте також: У Верховній Раді пропонують виключити автомобілі з переліку підакцизних товарів – нардеп

Останні новини
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
12.04.2021, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward