Захворюваність COVID-19 в Україні знову буде зростати: лікар назвав причини

event 16:32 П’ятниця 26 Лютого 2021 ПОДІЇ

Захворюваність на коронавірус в Україні буде зростати через потепління і більш активне спілкування людей, а також через нехтування правилами безпеки.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це сказав лікар-анестезіолог, відповідальний за клінічні дослідження препаратів від COVID-19 в одній з ізраїльських компаній Борис Бриль. 

Коментар:Найгірший сценарій – це коли буде переповнення ліжок і нестача кисню. Я знаю, що в деяких лікарнях кисень проводиться по зовнішній стінці. Кисню реально немає. Значить ті люди, які повинні отримати лікування, його не отримають“, – зауважив лікар.

У цьому контексті Бриль сказав, що навряд чи в Україні перехворіло 70% населення і, отже, навряд чи сформований колективний імунітет, який міг би зупинити епідемію.

Водночас він додав, що в Україні навряд чи реалізується такий сценарій, оскільки медики вже отримали необхідний досвід боротьби з COVID-19.

Бриль підкреслив, що уряду необхідно доносити до громадян наукову інформацію про коронавірус, а не “хайп”, і переконувати їх у необхідності виконувати санітарні вимоги.

Коментар:Але знову ж таки, це питання поваги один до одного. Ми бачимо, як люди в багатьох країнах носять маски для того, щоб убезпечити свого товариша. Але, на жаль, на пострадянському просторі це не так розвинене. Кожен собі професор, кожен розповідає якісь історії“, – констатував медик.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Зеленський втретє за місяць скликає РНБО

Останні новини
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward