З Днем працівників водного господарства

Час-Дій вітає працівників водного господарстваЧас-Дій вітає усіх працівників у сфері водного господарства, а також майбутніх спеціалісті галузі, що навчаються, в тому числі в рівненському ВНЗ НУВГП

День працівника водного господарства відзначається щорічно, у першу неділю червня, і встановлений Указом Президента України «Про День працівників водного господарства» від 18 березня 2003 року № 226/2003.

Вода є ключовим ресурсом для налагодження життєдіяльності в будь-якій державі. Україна має великі водні ресурси, які слід використовувати з розумом та берегти. Кваліфіковані фахівці у сфері водного господарства потрібні на будь-якому рівні: водопостачання до житлових будинків і організацій, протидія паводкам та підтопленням, екологічні, меліоративні заходи, та багато іншого забезпечується працівниками водного господарства.

У нашій державі приділяють велику увагу природним ресурсам. А вода – особливе джерело, що забезпечує життя на землі. Цю тему активно розвивають в ході науково-практичних конференцій, обговорюючи актуальні питання меліорації і водного господарства, причому не тільки на державному, а й на міжнародному рівні.

Вітаємо усіх працівників галузі, бажаємо наснаги та трудових і наукових здобутків! Студентам же ж бажаємо кар’єрного та професійного зростання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: