“Висоти Трампа”: в Ізраїлі створюють поселення в честь президента США

Ізраїль оголосив про початок спорудження міста, яке буде називатись Рамат-Трамп. Поселення побудують на спірній з Сирією території – Голанських висотах.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Президент США Трамп визнав суверенітет Ізраїлю над Голанськими висотами. За це його розкритикувала влада низки країн. Проте ізраїльський прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху вдячний главі Білого дому за підтримку настільки, що на його честь вирішив назвати місто. 

Про це інформує пресслужба уряду Ізраїлю.

Коментар:Сьогодні ми почнемо з практичних кроків щодо створення поселення Рамат-Трамп на Голанських висотах, суверенітет Ізраїлю над якими був визнаний президентом Трампом,” – сказав Нетаньяху.

Нетаньяху схвалив санкції США щодо суду у Гаазі

Також схвалення Нетаньяху здобуло рішення Трампа ввести санкції щодо Міжнародного суду в Гаазі. Американський президент дозволив застосовувати штрафні обмеження щодо членів Міжнародного кримінального суду, який розслідує військові злочини.

Коментар: Трибунал висуває абсурдні звинувачення проти держави Ізраїль, у тому числі скандальне твердження про те, що існування євреїв в центрі нашої батьківщини є військовим злочином. Це суперечить здоровому глузду, це суперечить міжнародному праву і суперечить справедливості“, – зазначив Нетаньяху.

Що відомо про Голанські висоти

Голанські висоти – це територія, за яку конфліктують Ізраїль та Сирія. У 1967 році Ізраїль взяв під контроль висоти. Проте Радбез ООН визнає право на цю територію за Сирією.

У березні 2020 року Дональд Трамп визнав суверенітет Ізраїлю над Голанським висотами.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Нові дорожні знаки 2020: де встановлені та як виглядають 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: