Волинянин створив унікальну ферму сомів (відео)

event 03:14 Вівторок 10 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

Аби бути впевненим, що його товар безпечний, підприємець регулярно відправляє вирощену ним рибу на експертизу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Якщо немає океанської риби та дуже далеко до морської, то можна поласувати річними сомами, вирощеними за кращими показниками органічної продукції. Ймовірно що саме так подумав фермер Сергій Корець, який створив рибну ферму, якій нема аналогів на Волині.

Ферма розташована неподалік від Володимира-Волинського, пише seeds. Сомами з цієї ферми смакують усі, хто купує цю рибу, приїжджаючи на Світязь, адже місцеві підприємці співпрацюють саме з ним. Також налагоджене постачання для ресторанів Одеси та столиці України – Києва.

 Аби організувати правильно весь процес, довелось прикласти чимало зусиль, зізнається Сергій Корець. Приміщення, у якому розташована ферма, розділене на три окремі кімнати відповідно до віку риб: в одній кімнаті розміщені басейни з мальками; в другій зібрані соми, які вже підросли і потребують більше місця; у третій, найбільшій за розмірами, розташовані найпросторіші басейни для тих особин, які скоро підуть на продаж.

За словами фермера, соми надзвичайно вибагливі: протягом року у всіх кімнатах підтримується однакова температура, вода повинна бути відфільтрованою та постійно змінюватись, корм повинен бути лише відповідної якості, окрім цього, потрібно уважно слідкувати за тим, щоб риби були не лише ситими, а й не перегодованими, адже це теж негативно впливає на їхній розвиток.

За усіма процесами потрібен цілодобовий нагляд, тому на фермі постійно присутні сам власник та працівники. Вони уважно слідкують за кожним етапом, аби виростити дійсно якісну рибну продукцію.

Аби бути впевненим, що його товар безпечний, підприємець регулярно відправляє вирощену ним рибу на експертизу. Кожного разу після неї він отримує сертифікат, який підтверджує якість та органічність його продукції.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: В Індії знайшли жовту черепаху з рідкісною мутацією

Останні новини
12.07.2024, П’ятниця
11.07.2024, Четвер
10.07.2024, Середа
09.07.2024, Вівторок
08.07.2024, Понеділок
07.07.2024, Неділя
06.07.2024, Субота
05.07.2024, П’ятниця
04.07.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward