Волонтери у Рівному сплели на передову кількаметрову маскувальну сітку

event 13:07 Четвер 29 Жовтня 2020 ПОДІЇ

Маскувальну сітку розміром 6 на 9 метрів сплели рівненські волонтерки на Майдані Незалежності.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Роботу розпочали три дні тому. Завершили швидко, бо долучили до плетіння усіх охочих рівнян.

Паралельно таких же розмірів сітку виготовляли в приміщенні. Невдовзі обидві частини поєднають в одну і відправлять на Схід.

Маскувальні сітки сплели для бійців 92 бригади. Роботу організували волонтерки з громадської організації “Справа громад – Рівне” та благодійного фонду “Руєвит”. З матеріалом допомогли люди.

Коментар: “З 2014 року організувався наш фонд «Руєвит» і були люди, які щодня займалися сіткоплетінням. Тому що коли почалася війна, то не було спорядження, яке б їх захищало. І дівчата наші кинулися плести сітку, щоб було чим маскуватися”, – розповіла волонтерка фонду “Руєвит” Тетяна Мельничук, яка плете маскувальні сітки від початку війни на Сході.

В додаткових робочих руках та тканині потребу волонтерки мають досі. Крім того, рівненські волонтерки звернули увагу і на приміщення, в якому вимушені працювати.

Коментар: “Немає ні води, ні туалету, ні світла, ні тепла. І от взимку в рукавицях і пальтах плетемо. Влітку і до 8-ї вечора плетемо. А взимку тільки коли світловий день. От бачите, підсовуємо під вікно. В таких умовах працюємо”, – розповідають вони.

Цього року у Рівному сплели 65 сіток для бійців та Сході країни. Та мають ще 12 таких замовлень.

Джерело: сайт РадіоТрек

Читайте також: Скільки рівненських призовників цього року відправили до війська

Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward