Вчені назвали симптоми утворення тромбів після вакцинації AstraZeneca

event 16:07 П’ятниця 09 Квітня 2021 ПОДІЇ

Утворення тромбів у мозку після вакцинації проти коронавірусу препаратом AstraZeneca є рідкісним ускладненням. Зазвичай йому передують сильні головні болі та погіршення зору протягом понад чотирьох днів після щеплення.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: При цьому офіційно всі 79 випадків тромбозу зафіксовані після введення першої дози вакцини. Після отримання другого уколу таких ускладнень поки не реєстрували.

В Об’єднаному комітеті з вакцинації та імунізації Великобританії вважають, що другу дозу вакцини повинен отримати кожен незалежно від віку. У разі ж, якщо у пацієнта утворилися тромби після вакцинації AstraZeneca, він має проконсультуватися з лікарем, який вирішить, чи безпечно вводити другу дозу.

Зазначається, що відмовитися від введення другої дози необхідно невеликій частині британців, у яких утворилися великі згустки крові з низьким рівнем тромбоцитів.

У цілому ж, медичні експерти вважають, що користь від вакцини перевищує всі існуючі ризики, а шанс померти від тромбозу вакцинації дорівнює приблизно одному до мільйона.

Раніше в Європейському агентстві з лікарських засобів (EMA) спростували заяву їхнього високопоставленого представника Марко Кавалері про зв’язок між вакциною AstraZeneca і тромбозом.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Стало відомо, яку зарплату отримують працівники коронавірусних відділень

Автор:
Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward