Вчені назвали дієвий спосіб прискорити метаболізм

event 22:29 П’ятниця 25 Грудня 2020 ПОДІЇ

Раціон, основу якого складають рослинні продукти, допомагає прискорити метаболізм і сприяє втраті ваги.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Рослинний раціон уже давно вважається корисним для здоров’я. Кілька досліджень, проведених у різних куточках світу, показали, що такий раціон позитивно впливає на нирки, легені та загальний стан здоров’я.

Вчені визначили, що рослинна дієта може сприяти зниженню ризику серцевої недостатності до 41%, у порівнянні з раціоном, багатим на жири.

Останнє ж дослідження показало ще більше переваг, які вам може дати рослинна дієта. Встановлено, що раціон, основу якого складають рослинні продукти, допомагає прискорити метаболізм і сприяє втраті ваги. Результати були опубліковані в JAMA Network Open.

Це було рандомізоване дослідження, в якому взяли участь дві групи людей. Одна — на 16 тижнів перейшла на дієту з високою часткою фруктів, овочів, бобових і цільнозернових продуктів, а інша — не змінювала свій раціон. За матеріалами досліджень, ніхто з учасників не вносив жодних змін у свій спосіб життя, якщо це не було вимогою лікаря.

Виявилось, що учасники з першої групи почали спалювати на 18,7% більше калорій, тоді як у другій групі не зафіксували жодних змін. Також учасники з першої групи схудли в середньому на 6,4 кг.

Окрім висновку, що рослинна дієта прискорює спалювання жиру, у дослідженні відзначено значне скорочення запасів жиру у м’язових клітинах, які можуть бути пов’язані з розвитком діабету 2-го типу.

Враховуючи все вищезазначене, вам варто збільшити частку рослинних продуктів у раціоні. Для цього чудово підійдуть листяна зелень, овочі, фрукти, горіхи, насіння, цільнозернові продукти та бобові.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Степанов назвав найефективніший метод боротьби з поширенням Covid-19

Останні новини
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward