Середа 25.11.2020

-:-

В Україні облаштовують міську міні-ферму (відео)

event 01:45 Субота 31 Жовтня 2020 ПОДІЇ

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму. Планують вирощувати пряні трави, фруктові кущі та різноманітні рослини. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Міні-ферму облаштували на задньому дворі обласного молодіжного центру. Приклад брали з німецьких молодіжних організацій.

Коментар: Раніше цей двір використовувався для зберігання старого обладнання. Зараз він переформатовується у новітній об’єкт для сучасного молодіжного простору для ідей та ініціатив“, – розповів  координатор проєкту Сергій Забара.

Зараз міні-ферма в процесі облаштування. Ековолонтери власноруч виготовили грядки з піддонів та висадили пряні трави та багаторічні рослини. Кажуть, вони з легкістю перенесуть зимовий клімат, а потім їх використовують для приготування їжі.

Коментар: Тут була дуже погана земля, непридатна для вирощування. Ми зробили високу грядку, вона знизу засипана гілками, стовбурами. Потім були дрібні гілки і листя. А зверху шар ґрунту та шар родючого ґрунту. Це технологія, яка дозволяє вирощувати рослини будь-де, навіть на асфальті“, – кажуть волонтери.

Сергій Забара зазначає, що цим проєктом активісти хочуть показати, що комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Міні-ферму планують доробити у листопаді, відвідувачі зможуть її побачити, коли послаблять карантин.

Джерело: сайт AgroNews

Читайте також: “Готель у формі шишки”: у США можна забронювати відпочинок на дереві (фото)

Останні новини
24.11.2020, Вівторок
23.11.2020, Понеділок
22.11.2020, Неділя
21.11.2020, Субота
20.11.2020, П’ятниця
19.11.2020, Четвер
Читати більше новинarrow_forward