В Рівному з’явиться нова надсучасна лікарня

event 12:23 Субота 25 Січня 2020 ПОДІЇ

У Рівному та Сарнах відкриються нові сучасні лікарні вже цією весною. Вони стануть частинами нового госпітального округу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Коментар: На мою думку, утворення одного округу – це правильне рішення. Головою госпітальної ради буде профільний заступник ОДА – так буде правильніше і ефективніше у плані управління, аніж якби було три ради. На базі обласної лікарні, Рівненської центральної міської лікарні та Сарненської ЦРЛ будуть утворені багатопрофільні лікарні інтенсивного лікування другого рівня, де надаватимуть медичну допомогу мінімум за 34 спеціальностями“, – повідомляє заступник начальника обласного управління охорони здоров’я на Рівненщині Олег Вівсянник.

Деталі: Раніше планувалось відкрити три госпітальних округи, натомість буде лише один. Центральні лікарні будуть у Рівному та Сарнах.

У чотирьох райцентрах, а саме в Дубному, Березному, Рокитному та Володимирці залишаються опорні медичні заклади, які надаватимуть багатопрофільну допомогу.

Що буде з іншими районними лікарнями поки невідомо. 

Зауважимо, що всі лікарні мають право співпрацювати з НЗСУ. А це означає, що НЗСУ оплачуватиме надання медичної допомоги, проте утримання медичних закладів залишиться на бюджетних громадах. 

Наразі існує проблема фінансування монопрофільних лікарень, таких як протитуберкульозна служба, психіатрія та наркологія. Зараз їх намагаються оптимізувати та реорганізувати задля підвищення рівня надання послуг та уникнення збитків.

Джерело: сайт Рівне Вечірнє

Читайте також: У Рівному відкриється унікальний спортивний хаб

Автор:
Теги:
Останні новини
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward