В Рівному відзначали “Свято малюка”

   15 листопада 2019 року, о 11:00 в приміщенні Рівненського академічного обласного театру ляльок відбулось відзначення «Свята малюка», присвячене  Міжнародному дню передчасно народжених дітей, яке проводиться та організовується за підтримки ГО «Час-Дій» колективом Рівненської обласної дитячої лікарні.

   Вже протягом кількох років громадська організація «Час-Дій» долучається до даного заходу, адже без усіляких перебільшень – діти це наше майбутнє, тому наша громадська організація в особі її керівника – Кхатера Фаді, долучились до привітань та подарували діткам солодощі, нагородили малюків медальками та роздавали надувні кульки.

    Щорічно  в  світі  народжується  до  15млн  передчасно народжених дітей,  це  кожна  10  дитина  з  народжених, вага яких коливається від 500 грамів до 1000 грамів.

   Користуючись нагодою, співкерівник ГО  «Час-Дій» – Кхатер Фаді вітає усіх батьків та їхніх малюків та бажає усім в першу чергу здоров’я , сил та нових звершень. Також ми щиро дякуємо персоналу Рівненської обласної лікарні за ту колосальну роботу яку вони проводять та за їхній високий професіоналізм та самовіддачу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: