В Рівному перевірять усіх одержувачів субсидій

event 13:29 Понеділок 10 Лютого 2020 ПОДІЇ

Відтепер в Україні буде набагато складніше отримати субсидію.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Коментар: Збиратимуть дані щодо володіння нерухомістю, транспортними засобами, все, що стосується руху коштів на банківських рахунках, дані про закордонні поїздки, заробітну плату та інші доходи, великі покупки тощо. Проте держава не зможе повною мірою чітко визначити добробут та доходи претендентів на державну допомогу. Адже тіньові доходи відслідкувати важко. Так само, як і витрати, здійснені в готівковій формі“, – повідомляє кандидат економічних наук Олександр Хмелевський.

Деталі: Тепер виплати українцям будуть видаватися лише після того, як держава перевірить їх банківські рахунки, рухоме й нерухоме майно, а також чи їздили вони за кордон.

Про це йдеться у законі “Про верифікацію та моніторинг державних виплат”.

Перевірка буде проводитись в три етапи: в момент звернення громадянина за допомогою, під час здійснення виплат і вже після надання держдопомоги.

Інспекція стосуватиметься всіх державних виплат: пенсій, допомог, пільг, субсидій, соціальних стипендій та інших, що забезпечуються з державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального та пенсійного страхування.

Джерело: сайт OBOZREVATEL

Читайте також: У центрі Рівного автомобіль протаранив маршрутку (відео)

Теги:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward