В лікарнях дозволили використовувати технічний кисень замість медичного для хворих на COVID

event 01:10 П’ятниця 09 Квітня 2021 ПОДІЇ

На такий крок пішли через те, що виробники не встигають постачати необхідну кількість медичного кисню для хворих на ковід.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Кабмін дозволив використовувати в лікарнях технічний кисень замість медичного. Про це 9 квітня на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.  

Коментар: “Сьогодні ми спостерігаємо збільшення госпіталізацій хворих на COVID-19, вже скоро в регіонах України можуть виникнути проблеми із забезпеченням ліжок киснем. Тому, не чекаючи колапсу, уряд йде на вимушену міру та готовий тимчасово використовувати кисень технічний за умови відповідності його критеріям кисню медичного, які будуть підтверджені лабораторно”, — сказав Степанов.

Він додав, що закуповувати та постачати технічний кисень до закладів лікування можна буде лише після медичних досліджень, які засвідчать, що він цілком відповідає всім критеріям кисню медичного. 

Таким чином, постачати кисень до лікарень отримали право ті підприємства, які не мали раніше ліцензій на виробництво кисню медичного. 

Як ми писали раніше, найближчими днями в Україні будуть фіксувати приблизно 30 тисяч нових випадків інфікування коронавірусом щодоби.

Джерело: сайт greenpost

Читайте також: Названо області України, де коронавірус перевищив позначку в 1000 хворих за день

Останні новини
04.12.2023, Понеділок
03.12.2023, Неділя
02.12.2023, Субота
01.12.2023, П’ятниця
30.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward