Середа 21.10.2020

-:-

В Китаї припинили всі прямі трансляції кулінарних шоу: що сталося

event 09:45 П’ятниця 25 Вересня 2020 У СВІТІ

Прямі трансляції, такі як ток-шоу, перехресні бесіди і театральні постановки, будуть піддаватися перевірці змісту та спостереженню на місці, відповідно до політики, нещодавно прийнятою комуністичною партією Китаю (КПК).

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Користувачі мережі розкритикували її в коментарях, таких як “все хороше знищується” і “все, що стає популярним, повинно піддатися цензурі”.

16 вересня Міністерство культури і туризму Китаю випустило “Повідомлення про поглиблення реформи “Делегування, адміністрування та обслуговування” для сприяння процвітанню ринку виступів”, що вимагає від підрозділів служби онлайн-комунікацій організувати спеціальний персонал для перевірки змісту виступів і коментарів.

Цензори повинні негайно видалити, заблокувати або відключити контент, заборонений законами і нормативними актами. При цьому потрібно зберігати дані не менше 60 днів для використання в майбутньому. Програми окремих каналів в прямому ефірі регулюються відповідно до “Адміністративних заходів щодо забезпечення продуктивності мережі”.

Міністерство також вимагає посилення аналізу ключових тем виконавського мистецтва, які включають основні революційні та історичні теми, теми, пов’язані з партією і державою, етнічні та релігійні теми, а також теми героїв і мучеників.

Крім того, в повідомленні підкреслюється необхідність нагляду за головними виконавцями з акцентом на аудит і перевірку програм електронної та реп-музики.

Якщо програма ведеться в прямому ефірі, її має дивитися призначена особа, а контент, що не відповідає смаку влади, повинен бути своєчасно вилучений, згідно з повідомленням.

Що стосується невеликих театральних вистав, основна увага приділяється посиленню перевірки змісту та локальному контролю за мовними програмами, такими як ток-шоу, перехресні бесіди, авангардні драми й експериментальні театри.

Для туристичних виконавських видів мистецтва, музичних програм і уявлень Live House суб’єкти повинні подати заявку на схвалення і бути включеними в нагляд.

Заблокована велика кількість шоу

За останні місяці в цензурі програм в прямому ефірі відбулося багато змін. Наприклад, в серпні цього року через наказ китайського лідера Сі Цзіньпіна звести до мінімуму харчові відходи всі прямі трансляції кулінарних шоу в Китаї припинилися.

Зараз пошук за запитом “кулінарні шоу” не дає результатів на основних китайських платформах прямого мовлення, таких як Huya і Kuaishou. При цьому сотні заборонених слів додані в чорний список на платформах прямої трансляції.

У липні 2019 року популярне інтернет-шоу Great Tang Leiyin Temple заборонили після того, як влада звинуватила його в “розміщенні статей і відео з вульгарним і порнографічним змістом”, а також в спробах обійти цензуру.

Однак у користувачів мережі різні думки. Деякі так висловилися про шоу:

“Вони говорять про соціальні проблеми Китаю. Це вражає. Я слухаю їх з великим інтересом”.

“Вони мають прекрасні знання і навички оповідання, які легко засвоюється”.

Джерело: сайт The Epoch Times

Читайте також: З понеділка на Рівненщині більше не буде “червоних” та “зелених” зон

Останні новини
20.10.2020, Вівторок
19.10.2020, Понеділок
18.10.2020, Неділя
17.10.2020, Субота
16.10.2020, П’ятниця
15.10.2020, Четвер
14.10.2020, Середа
Читати більше новинarrow_forward