Українця “поховали живцем” через помилку лікарів

event 10:46 Вівторок 30 Березня 2021 ПОДІЇ

У місті Кам’янське Дніпропетровської області чоловік, який пережив ДТП і довго лікувався в лікарні, випадково дізнався, що його за документами зарахували до померлих через помилку лікарів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це йшлося в ефірі програми “Україна Сьогодні”, передає Україна 24.

Як повідомляється, 45-річний Богдан Власюк за усіма документами – мрець. Власюк випадково дізнався про те, що його “поховали живцем”. Мати пішла по довідку в Пенсійний фонд, там її назвали шахрайкою і вигнали.

Згодом виявилося, що смерть чоловіка зафіксували у Дніпрі, наприкінці грудня 2019 року. У лікарському висновку про його смерть причиною вказано крововилив у мозок.

Коментар:Був доставлений громадянин В. без ознак свідомості. На жаль, він загинув потім у лікарні. В кишені, крім довідки МСЕК, жодних документів не було. Тому його поховали з цим прізвищем“, – повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Олексій Григорук.

Згодом і місцевий РАЦС видав свідоцтво про смерть.

Коментар:Довідка МСЕК не є посвідченням особи. Вважаю, що мала місце просто помилка або недбалість медпрацівників. Людина може в судовому порядку довести, що він живий. Потрібно залучати сусідів, родичів, які підтвердять“, – заявив адвокат Артем Шахторін.

Проте суд заяву від Власюків прийняв лише з третьої спроби, і на жодне засідання їх поки не запрошували.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Понад 10 тисяч нових хворих за добу: статистика COVID-19 в Україні

Останні новини
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward