Український скульптор опублікував ескіз монумента коронавірусу, який встановлять у Дубаї (фото)

event 11:19 Понеділок 08 Лютого 2021 ПОДІЇ

Одеський скульптор Олександр Мілов, який прославився своєю роботою “Любов”, представив ескіз монумента коронавірусу, який планується для Дубая (ОАЕ).

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Відповідну інформацію Мілов розмістив у соціальних мережах.

За задумом автора, 9-тонний монумент має бути з поліефірної смоли, бетону й іржостійкої сталі. Висота композиції – 15 метрів, ширина – 13, глибина – 12 метрів.

Передбачено освітлення монумента – LED projector 12000 Lm. Діаметр бетонної основи – 21 метр, висота – 45 см.

Згідно з ескізом, монумент являє собою молекулу коронавірусу з шипами – у вигляді планети Земля, на поверхні якої стоять, взявшись за руки, велетенські люди. Кожна фігура складатиметься з тисяч людей, що обнялися та стоять одне в одного на плечах.

Автор зазначає, що “молекула”, яка складається з людей, символізує різні соціальні групи, їхні цінності, які об’єднані однією проблемою – пандемією.

Зокрема, в композиції – 56 фігур дорослих і дітей без ротів, що означає обмеження, в яких опинилося все людство.

Коментар:В основі планети – стандартна сім’я як символ основи продовження роду природним шляхом. При цьому вся Земля крутиться на голові матері“, – сказано в описі до ескізу.

Один з елементів майбутнього монументу – хоровод сонця, що складається із 7 дорослих і 7 дітей, яким «верховодить» чоловіча постать – верхня вісь планети.

У центрі хороводу – жіноча й чоловіча фігури, що символізують любов. Навколо них танцюють три пари з дітьми.

Також наголошується, що в монументі є елементи, які символізують сім’ї різної орієнтації, а також символ любові сексуальних меншин.

Коментар:Поруч стоїть мати-одиначка із сином, а на їхньому тлі – чоловіча фігура, яка дивиться на годинник. Їх врівноважує батько-одинак з дочкою, поряд з яким фігура молодої жінки, що танцює. Серед натовпу стоять поодинці хлопчик і дівчинка – символ дітей без батьків“, – йдеться в описі.

Крім того, серед фігур фрагмент із шести дорослих, у центрі яких хлопчик і дівчинка, що тримаються за руки, як символ дружби та взаємної турботи, а також дві групи: з жінки з трьома чоловіками та чоловіка з трьома жінками – символи матріархату і патріархату.

Вся композиція крутиться навколо своєї осі під кутом обертання планети, і за рахунок утримувальної дуги нагадує глобус.

Коли молекула загоряється (за допомогою підсвічування), вона перетворюється в танець Сонця і Місяця, який відбиває його – основні символи світобудови. У соціальних мережах також розміщені фото ескізу.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Гривня значно зміцнилася до долара та євроТеги: Дубаї
Останні новини
01.12.2021, Середа
30.11.2021, Вівторок
29.11.2021, Понеділок
28.11.2021, Неділя
27.11.2021, Субота
26.11.2021, П’ятниця
25.11.2021, Четвер
24.11.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward