Українські військові заробили на власних картинах понад 300 тисяч гривень

event 13:20 Середа 05 Лютого 2020 ПОДІЇ

Проходять реабілітацію за допомогою пензля та фарб. Так українські військові після отримання фізичних та психологічних травм в зоні АТО, відновлюються за допомогою арт-терапії.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Усі вони знаходяться у Клеванському госпіталі, що на Рівненщині. Тривалість їх лікування у центрі може сягнути й декількох років. А однією з найефективніших процедур для психологічного відновлення тут вважають саме арт-терапію.

Інформаційна акція “Війна очима героїв” охоплює не тільки картини, а й фотографії, книги про АТО, авторське відео та багато іншого. Цього разу в Лісабоні й Албуфейрі продали 23 полотна й чимало книг про АТО. Вартість доробок доволі різна. За кожну меценати готові жертвувати щонайменше пів сотні євро. Наразі сума отриманих таким чином коштів в Англії, Ірландії, Франції, Португалії й інших країнах вже перевищила 300 тисяч гривень.

А усі отримані кошти за художні полотна витратять саме на лікування військових та їх реабілітацію.

До слова, як розповіла організаторка цієї арт-терапії Вікторія Шинкаренко, робота з написання картин триватиме і надалі. А вже ближчим часом інформаційні акції з виставками картин планують провести у Канаді, США, Австралії й Іспанії.

Джерело: сайт АРМІЯINFORM

Читайте також: “Шевченко Тарас Катеринович”: українці шоковані новим законом про зміну по батькові

Автор:
Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward