Українська економіка показує кращі показники, ніж прогнозував МВФ – Кабмін

Міністр фінансів Сергій Марченко зазначив, що уряд має більш оптимістичний прогноз розвитку вітчизняної економіки у порівнянні з очікуваннями МВФ.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Україна просувається в прогнозних показниках виконання державного бюджету на поточний рік, за підсумками якого очікується падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) до 5%. 

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у ході засідання уряду. 

Коментар: “Що важливо: поки що ми рухаємося в нашому прогнозі, в тому числі виконуючи бюджет травня і з надходжень і видаткової частини, тому Мінфін наразі працює в прогнозному бюджеті”, – сказав Шмигаль. 

Міністр фінансів Сергій Марченко зазначив, що уряд має більш оптимістичний прогноз розвитку вітчизняної економіки у порівнянні з очікуваннями Міжнародного валютного фонду (МВФ), який разом із затвердженням нової 18-місячної програми для України на 5 мільярдів доларів погіршив прогноз падіння ВВП України в поточному році до 8,2%. 

Коментар: “МВФ має власні прогнозні розрахунки, а ми маємо свої, і ми розраховуємо, що в цьому році падіння ВВП буде кращим, ніж очікує МВФ. Ми в бюджет заклали падіння ВВП на рівні 4,8%, тому є всі сподівання, що у нас є більш оптимістичний прогноз розвитку нашої економіки”, – зазначив Марченко.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: “Майже 17 тис грн”: сім’ям героїв Майдану збільшать пенсії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: