Українець став чемпіоном світу з шашок

event 13:26 Вівторок 10 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

Українець Юрій Анікеєв став чемпіоном світу з шашок. Зазначається, що міжнародний гросмейстер з Харківщини Юрій Анікеєв здобув титул у категорії “рапід” на чемпіонаті у турецькій Анталії.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Капітан збірної України продемонстрував видатні бійцівські якості та силу духу. Юрій у напруженій боротьбі випередив росіян Миколу Гермагенова, Сергія Белошеєва, Олександра Георгієва та Муродулло Амріллаєва.

Днем раніше Анікеєв був на чемпіонаті світу третім у “бліці”. Анікеєв упевнено стартував, вигравши поспіль три матчі. Прикра поразка у партії 6-го туру з Шайбаковим відкинула його  від трійки лідерів та вивела на перше місце суперника. Проте Юрій зібрався і показав чудовий фініш – 6 перемог поспіль – та поділив з Георгієвим 2-3-тє місця. За додатковими показниками Юрій отримав бронзову нагороду.

Результат українця у швидкій програмі чемпіонату світу став одним із найяскравіших досягнень української шашкової школи. Перемігши у ключових матчах Георгієва та Амріллаєва, Анікеєв виграв чемпіонське звання та за неофіційною статистикою став абсолютним чемпіоном світу за сумою двох програм.

Коментар:Блискучий виступ українського спортсмена уперше перервав гегемонію російських шашкістів-стоклеточніков в цьому виді інтелектуальних видів спорту“, – заявив після закінчення змагань президент Національної федерації шашок України Анатолій Яценко.

Загалом у чемпіонаті світу з шашок-100 взяли участь 34 спортсмени з Естонії, Латвії, Росії, Туреччини та України – 15 чоловіків та 19 жінок.

Джерело: сайт ШоТам