Україна, Литва та Польща об’єднуються у альянс: деталі

event 17:11 Вівторок 28 Липня 2020 ПОЛІТИКА

Україна, Польща та Литва створили новий формат взаємодії. Йому дали назву “Люблінський трикутник”.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час спільної пресконференції з польським та литовським колегами у Любліні.

Коментар: “Сьогодні ми створюємо “Люблінський трикутник”. Це формат, який буде важливим елементом розвитку та зміцнення Центральної Європи, а також зміцнення України як повноправного члена європейської і євроатлантичної сім’ї народів”, – зазначив Кулеба.

Міністр подякував Польщі і Литві за послідовну підтримку України на шляху до членства в Євросоюзі і НАТО.

Він також додав, що країни вже активно взаємодіють у рамках бригади Литполукрбриг, наголосивши, що новий формат передбачає розширення співпраці.

Кулеба переконаний, що співпраця не обмежиться лише питаннями безпеки. Також розглянуть питання в сферах економіки, торгівлі, інвестицій, туризму, інфраструктури. 

Коментар: “Люблінський трикутник зосередиться на поглибленні взаємодії між нашими країнами. Ми так само бачимо велику перспективу у тому, щоб “Люблінський трикутник” став інструментом ангажування тих країн, які потребують більш тісних контактів із Заходом, із загальноєвропейськими структурами. Ми з колегами будемо допомагати нашим сусідам більш активно взаємодіяти у цій сфері”, – підкреслив Кулеба.

Джерело: сайт Рубрика

Читайте також: Українцям разом з паспортом видаватимуть офіційний email: як і для чого

Теги: Кулеба
Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward