У МОЗ розповіли, що робити у разі симптомів COVID-19

event 13:44 Понеділок 05 Жовтня 2020 ПОДІЇ

В Україні є чіткий стандарт надання медичної допомоги хворим на COVID-19 із покроковим алгоритмом. Його мають неухильно дотримуватися всі сімейні лікарі, оскільки держава подбала про фінансування лікування всіх інфікованих осіб.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликав одразу звертатися до вашого сімейного лікаря при виявленні симптомів коронавірусної інфекції.

Коментар: Потім сімейний лікар повинен, якщо у вас є відповідні симптоми, відправити до вас мобільну бригаду. Не відправляти вас в подорож якимись лабораторіями, які вам можуть зробити тестування, а відправити до вас мобільну бригаду. У нас в країні вони спеціально створені. Ці бригади в повному обсязі фінансуються Національною службою здоров’я, мають тести, відповідні навички“, – підкреслив він.

Потім вже за результатами тестування, додав Степанов, сімейний лікар повинен визначитися в залежності від стану пацієнта, що саме робити далі. Якщо в інфікованого легкий перебіг хвороби – його залишають вдома на самоізоляції. Якщо ж стан погіршується – особа мусить поінформувати про це сімейного лікаря.

Коментар: Це його обов’язок – цікавитися вашим здоров’ям. За це держава сплачує кошти. Якщо ваш стан погіршується, то сімейний лікар визначається щодо вашої госпіталізації. Окрім того, якщо у вас температура вища ніж 38, вам важко дихати – треба негайно зателефонувати в 103 і розповісти про свої симптоми. Швидка вас повинна відвезти в лікарню. Не затягуйте, будь ласка, цей процес“, – наголосив очільник МОЗ.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Трампу призначили ліки для важких хворих COVID-19: що це за препарат

Останні новини
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward