У двох рівненських закладах виявили сальмонелу

event 14:12 Понеділок 10 Лютого 2020 ПОДІЇ

У Рівному, після відпочинку у місцевих закладах люди опинилися в лікарні. Зокрема, після святкування весілля в ресторані “Адалін”, до медиків з кишковими інфекціями звернулося 7 гостей. А також серед відвідувачів сімейно-розважального комплексу Fly Kids, у шістьох дітей виявили сальмонелу. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Деталі: Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області в ході епідрозслідування спалахів провели позапланові перевірки закладів. В ході яких в обох закладах виявили численні порушення санітарно-гігієнічного режиму, порушення гігієнічних вимог, технології приготування страв а також закупівля та зберігання продуктів. 

В ресторані “Адалін” при мікробіологічному дослідженні харчових продуктів та сировини виділено сальмонелу із замороженого м’яса свинини (відсутнє маркування та виробник не встановлено), а також сальмонелу із соусу власного виробництва.

Підвищене мікробне забруднення лабораторно підтверджено у пробі курячих яєць та 5 готових стравах. У 2 змивах із кухонного обладнання та посуду виділені бактерії групи кишкової полички.

Терміново: перший українець заразився на китайський коронавірус

Серед персоналу виявлено 4 носії золотистого стафілококу. Отримані результати свідчать про незадовільні санітарно-гігієнічний та дезінфекційний режим на харчоблоці, порушення умов зберігання продуктів, недостатній контроль за здоров’ям персоналу, недотримання правил особистої гігієни.

В ресторані на території сімейно-розважального комплексу Flay Kids сальмонела виявлена у двох напівфабрикатах власного виробництва: “голден чікен” та “сир фрі в сухарях”. Підвищене мікробне забруднення підтверджено у пробі курячих яєць та трьох пробах харчових продуктів власного виробництва.

У 10 із 30 змивів на харчоблоці виявлено бактерії групи кишкової палички, що свідчить про незадовільний санітарно-гігієнічний режим, порушення дезінфекції та правил особистої гігієни персоналом. Серед персоналу виявлено 3 носії золотистого стафілококу.

Нині, винесено  2 рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів обох закладів. А невдовзі працівники Держпродспоживслужби проведуть повторну перевірку.

Джерело: Держпродспоживслужба

Читайте також: В Рівному перевірять усіх одержувачів субсидій

Теги:
Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
23.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward