У Чехії відкрили готель для хворих на COVID-19

event 03:20 Вівторок 20 Жовтня 2020 У СВІТІ

У столиці Чехії Празі відкрили перший, чотиризірковий готель, який прийматиме тільки хворих на коронавірусну інфекцію.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Заклад розташований в центрі міста й належить мережі Czech Inn Hotels. Зазначається, що поселитися в ньому можуть люди, які у подорожі дізналися, що хворі, а також інфіковані мешканці столиці, які бояться заразити рідних, перебуваючи вдома.

Так, для заселення у цей готель гості мають надати довідку про позитивний тест на COVID-19. Тоді як зняти номер, маючи лише підозру на хворобу, не підтверджену аналізом, неможливо.

Коментар: Готелі зараз порожні, а багатьом людям немає куди податися у своїй ситуації, тому ми вирішили зробити щось корисне“, – пояснила представниця компанії.

За її словами, обслуговування клієнтів у готелі для хворих на коронавірус організовано повністю безконтактно. У самому приміщенні спілкування з адміністратором відбувається через спеціальний монітор, а ключі для гостів залишають у дверях кімнат.

Так само дистанційно можна замовити їжу на кухні, як і страви чи ліки через службу доставки.

Водночас відповідно до правил готелю, гостям не можна перебувати за межами свого номеру – за винятком, коли потрібно вийти до лікаря або забрати доставку.

Персонал, який забезпечує прибирання та роботу кухні в закладі, працює у захисних костюмах. Після виїзду постояльців кімнати залишатимуть порожніми на день, а потім ретельно їх дезінфікуватимуть. Тоді як у спільних приміщеннях дезінфекцію проводять щоденно.

Джерело: сайт Novinky

Читайте також: Лікар Комаровський розповів, як провести “тест” на коронавірус самостійно (відео)

Автор:
Теги: Чехія
Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward