“Трамп створив коронавірус”: на російському телеканалі вийшов скандальний сюжет (відео)

event 15:18 П’ятниця 07 Лютого 2020 ПОДІЇ

Російський “Перший канал” створив нову теорію стосовно виникнення китайського коронавірусу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Коментар: З походження слів стає ясніше походження вірусу. Ось дивіться. Як він називається? Коронавірус. Беремо слово “корона”. Воно в основі і йде першим. Тому тут і розгадка. Чим у раніше займався Дональд Трамп – президент країни, головного суперника Китаю на світовій арені? Правильно: роздавав корони на своєму знаменитому конкурсі краси. Так що походження коронавірусу, а головне, мета й завдання його використання стають абсолютно зрозумілими. Повна маячня, скажете ви. І я б з вами погодився, якби не…“, – повідомляє російська телепрограма “Время”.

Журналісти програми “Время” взяли інтерв’ю у колишнього члена комісії ООН, який і є автором такої гіпотези.

Коментар: Я схиляюся до версії, що це або діяльність американських спецслужб, або американських фармацевтичних корпорацій, які просто хотіли заробити грошей. Як у них це і вийшло на епідемії пташиного грипу, свинячого грипу, тієї ж атипової пневмонії“, – сказав колишній член ООН Ігор Нікулін.

Деталі: У сюжеті телепрограми “Время”, на російському “Першому каналі”, розповідають, що китайський коронавірус спеціально створений американцями.

Більше того, вірус є біологічною зброєю, яка націлена на громадян Китаю.

В кінці програми, закадровий голос розповідає, що ці теорії не менш логічні, ніж історії з фільмів, де вірус перетворює людей на зомбі.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: “Рівненський Форсаж”: потяг протаранив авто посеред колії (фото)

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward