“Тепер з QR-кодами”: у Рівному встановили туристичну карту області (відео)

event 17:51 П’ятниця 21 Серпня 2020 ПОДІЇ

У 2017 році рівненська ГО “Час-Дій” встановила у центрі міста спеціальну туристично-інформаційну карту області. Проте, за останні три роки вона застаріла і втратила свій зовнішній вигляд.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Тому активісти вирішили оновити мапу та модернізувати її. Тепер на ній є спеціальні QR-коди, завдяки яким туристи можуть “подорожувати” по унікальних місцях Рівненщини у своєму смартфоні. 

Коментар: Ми, разом з Обласною державною адміністрацією, вирішили внести зміни в інформаційну карту міста. Тепер на карті є спеціальні QR-коди, щоб як і гості Рівного, так і самі містяни могли дізнатися більше про улюблені туристичні місця“, – коментує співкерівник ГО “Час-Дій” Фаді Кхатер.

На карті знаходяться основні туристичні об’єкти області: Тунель Кохання, Тараканівський форт, Дубенський замок, Острозький замок, Культурно-археологічний центр Пересопниця, Базальтові стовпи, Губківський замок, поле Берестецької битви та місто Корець.

Місцеві жителі позитивно відгукуються про оновлену карту Рівненщини.

Коментар: Якщо туристи захочуть відвідати наше місто та будуть проходити повз мапу, вони дуже легко зможуть віднайти визначні місця та відвідати їх, як в реальному житті, так і онлайн“, – коментує мешканка Рівного Софія.

У Рівному оновили туристичну карту області

У Рівному оновили туристичну карту області⛺На карті розмістили 10 основних туристичних об'єктів Рівненщини.Є можливість переглядати визначні місця за допомогою QR-коду.

Опубликовано ТРК "Ритм" Пятница, 21 августа 2020 г.

Читайте також: “Екологічний офіс”: архітектори створили незвичну будівлю для офісних працівників (фото)

Автор:
Теги: Час-Дій
Останні новини
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
01.02.2023, Середа
31.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward